Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer v automotive

referenční číslo: 10341 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Máte za sebou již pár zdárných projektů v oblasti automotive, ideálně týkajících se transferů celých technologických celků, a hledáte pozici, při které budete moci pracovat pro významnou mezinárodní firmu na jednom ze stěžejních projektů?

Denně komunikujete se zahraničními subjekty v anglickém nebo německém jazyce a považujete se po osobní stránce za profesionála a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi?

Pak nám své přednosti potvrďte v první řadě prokázanou praxí ve Vašem životopisu, na jehož základě se pak rádi potkáme i osobně.

Náplň práce

  • Pobyt v zahraničí a komunikace se zahraničními kolegy ohledně problematiky nových technologických celků
  • Příprava na transfer výroby do ČR, sestavení projektového týmu a určení jednotlivých fází projektu
  • Řízení projektu transferu specializovaných technologií na tváření kovů pro automobilový průmysl
  • Aplikace metodik spojených s Lean Production běžně používaných v automotive průmyslu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost NJ či AJ podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici v automotive nutná
  • Znalost nástrojů projektového řízení
  • Vysoká míra organizovanosti

Nabízíme:

  • Zázemí významného hráče na mezinárodním trhu v oblasti automotive průmyslu
  • Manažerské mzdové ohodnocení
  • Bohatou firemní kulturu spojenou s kulturními akcemi i vzdělávacími programy
  • Další benefity k standartním 5 týdnům dovolené, stravenkám aj.
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Lokalita pracoviště – Německo, Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha