Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Opava

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232600777 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění:
Požadavky stanovené Statutárním městem Opava: minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, praxe v samosprávě nebo státní správě, znalost právních předpisů a praxe z oblasti přestupkového řízení výhodou, velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook, Excel), znalost práce s elektronickou spisovou službou GINIS výhodou, výborné komunikativní schopnosti, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost, řidičský průkaz skupiny "B" výhodou.
Plat: 9. platová třída, stupeň dle prokázané praxe (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění): od 15.170,- až 22.810,- Kč + možnost přiznání osobního ohodnocení, HPP, smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, nástup od 1.10.2016, pracoviště: Opava.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu, kontaktní telefonní číslo, kontaktní e-mail, datum a podpis uchazeče.
Požadované doklady: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě diplomu VOŠ i ověřená kopie vysvědčení o absolutoriu, v případě diplomu VŠ i ověřená kopie vysvědčení o státní zkoušce).
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 26, Opava. Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 2. 9. 2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů. Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť. Pracovní náplň na webových stránkách MMO.
Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 170 - 22 810 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail