Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér bez praxe

referenční číslo: 10850 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a nedaří se Vám najít zaměstnání, protože nemáte praxi? Umíte pracovat s programem AutoCAD a orientujete se v technické dokumentaci? Láká Vás konstruktérská pozice ve strojírenské společnosti?
Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku
Česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vás příjme do řad svých zaměstnanců na pozici:

KONSTRUKTÉR bez PRAXE

Náplň práce

  • tvorba technické dokumentace, její udržování a archivace
  • kreslení návrhů v programu AutoCAD
  • týmová spolupráce s ostatními kolegy
  • předávání informací a nových poznatků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenský obor
  • znalost programu AutoCAD
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenosti na pozici konstruktéra výhodou

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • příspěvky na stravování
  • firemní benefity
  • možnost profesního růstu
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha