Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Moldex/Metric v.o.s.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424770775 | aktuálnost: 15. 9. 2016

ZÁSTUP ZA MD + RD
Nástup: říjen - listopad 2016
zástup, nejdéle do 31. 12. 2018
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatné zpracování mezd pro 250 zaměstnanců
- znalost mzdové legislativy a základní znalosti personalistiky
- praxe ve mzdové účtárně nutná
NABÍZÍME:
Příspěvek na penzijní a životní pojištění až do výše 1500 Kč měsíčně, včetně externího poradenství v této oblasti. Příspěvek na městskou kartu v Ústí nad Orlicí ve výši Kč 1200 Kč na rok, příspěvek na stravování, 5 dnů dovolené navíc.
Další benefity: příspěvek na dovolenou až do výše Kč 3000 Kč, vánoční příspěvek až do výše základní mzdy, odměna za Jánského plaketu ve výši Kč 2000 Kč, příspěvek k pracovnímu a životnímu jubileu, ke svatbě a k odchodu do důchodu.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: h.johnova@metric.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 800 - 21 300 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha