Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník

referenční číslo: F92FF489 | aktuálnost: 21.02.2018

Schachermayer, spol. s r.o.

Prosperující obchodní společnost, se zahraniční kapitálovou účastí, zabývající se stavebním a nábytkovým kováním přijme kolegu na pozici

Skladník

Náplň práce

- vychystávání zboží podle objednávkových listů
- třídění a balení zboží

Požadujeme

- SŠ vzdělání nebo výuční list, nejlépe technického směru – není však podmínkou
- znalost práce na PC (Word, Excel)
- znalost NJ výhodou
- spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
- bezúhonnost, loajalitu k firmě
- ochotu se neustále učit

Nabízíme

- perspektivní práci
- odpovídající finanční ohodnocení
- dalšízaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Průmyslová 1369, Hostivice, 253 01

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity