Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Technik kvality/OKR. kutná hora/HAL

referenční číslo: 35765 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Pro našeho klienta, jednoho z největších světových výrobců komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného uchazeče na pozici TECHNIK KVALITY:

Požadujeme:
- min SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenosti z automobilového průmyslu
- praxe s měřicími přístroji
- praktická zkušenost s nástroji kvality využívanými v automobilovém průmyslu (SPC, PPAP,8D atd.)
- znalost AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace)
- proaktivní přístup a schopnost nalézat řešení
- práce s PC na dobré úrovni
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochota vzdělávat se a spolupracovat
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- Zodpovědnost za kvalitu vstupních dílů a materiálů. Komunikace s dodavateli, správa a řešení dodavatelských reklamací (analýzy, reporting)
- Práce s měřicími přístroji, kontrola vstupních a výstupních materiálů, dílů a výrobků měřením (3D, mikroskop, atd.)
- Zodpovědnost za dokumentaci PPAP (nové projekty) a PCR (procesní změny) směrem k dodavatelům
- Zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování, sběr a analýza dat z výroby, preventivní a nápravná opatření
- Podílení se na Kaizen aktivitách

Nabízíme:
- Zajímavou práci v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
- Týmovou a přátelskou atmosféru
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání
- Stravování v závodní jídelně
- Dovolenou navíc za odpracované roky a další benefity

VHODNÉ i pro ABSOLVENTY

Pracoviště:
Zruč nad Sázavou /okr. Kutná Hora/

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ na email kariera02@karierasro.cz a uvádějte značku 23598/TECH/HAL

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha