Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10962920795 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Požadovaná kvalifikace:
• Min. SŠ vzdělání ekon.směru (technického s ekon.minimem)
• Minimálně 2-letá samostatná praxe na podobné pozici
• Znalost AJ (min.písemná forma, znalost terminologie)
• Pokročilá uživatelská znalost práce na PC (Windows – Word, Excel, Access)
• Znalost práce v SAP výhodou
• Zodpovědnost, samostatnost, diskrétnost a důslednost, vynikající analytické schopnosti, silná osobnost

Náplň práce:
•Příprava směrnic pro standardní postupy z hlediska nákladů, oceňování zásob a tvorby cen výrobků
• Zkoumání podkladů včetně relevantních ekon. a fin. údajů, stanovování finančních dopadů dotyčné záležitosti
• Samostatná příprava ad hoc finanční analýzy
• Poskytování vstupů pro tvorbu krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých výhledů a plánů
• Kontrola plnění rozpočtu, analyzování odchylek
• Udržování a aktualizace modelů pro kalkulaci cen výrobků
• Spolupráce na přípravě analýzy výrobního procesu a aktuálního využití výrobních kapacit, příprava analýzy materiálového hospodářství
• Reporting generálnímu a finančnímu řediteli

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti
• Perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti
• Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
• Benefity a týden dovolené navíc

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha