Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné zaměstnance na výše uvedenou pozici, kteří mají zájem stát se součástí týmu silné a stabilní společnosti s více než 60-ti letou tradicí, oceněné jako nejlepší zaměstnavatel roku 2015 v oblasti obchodu.

Skladník s VZV - nástup přímo do kmenového stavu

referenční číslo: 6941 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné zaměstnance na výše uvedenou pozici, kteří mají zájem stát se součástí týmu silné a stabilní společnosti s více než 60-ti letou tradicí, oceněné jako nejlepší zaměstnavatel roku 2015 v oblasti obchodu. NEJEDNÁ se o AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, hledáme kandidáty PŘÍMO pro ZAMĚSTNAVATELE.

Náplň práce:
- vykládka kamionu, zaskladňování/vyskladňování, doplňování zboží
- obsluha VZV
- vedení skladové evidence
- správa a využívání interního skladového systému
- úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- platný průkaz na VZV a předchozí zkušenosti ve skladu
- spolehlivost, zodpovědnost
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat na třísměnný provoz v obchodním domě, případně v externím skladu (Brno-Slatina)

Nabízíme:

- nadstandardní mzdové ohodnocení
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr (plný/částečný úvazek) přímo v KMENOVÉM STAVU SPOLEČNOSTI
- nadstandardní příplatky za práci o víkendech 50%, v noci 20%, ve svátek 100%
- příspěvek na dopravu/volnočasové poukázky
- příspěvek na stravování, nápoje zdarma
- penzijní připojištění
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha