Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Účetní – mzdy

referenční číslo: 12905 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Jste zkušená mzdová účetní, která může rovnou usednout za stůl a levou zadní by zvládla i poučit kolegy ve mzdové problematice? Hledáme opravdu zkušenou posilu na finanční oddělení.
Pokud máte zájem o projednání, neváhejte se na nás obrátit

Stabilní a rozrůstající se společnost vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

ÚČETNÍ – MZDY – 30.000,- Kč

Náplň práce

  • Plné zpracování účetnictví mezd ve velkém podniku a to pro THP a dělnické pozice s rozdílnou pracovní dobou
  • Spolupráce s personálním oddělením
  • Komunikace se státními institucemi a daňovým poradcem
  • Sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
  • Správa a archivace mzdových podkladů a záznamů

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na pozici mzdové účetní ve výrobní firmě
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Motivující mzdové ohodnocení překračující jiné nabídky v regionu
  • Přátelský tým kolegů na pracovišti
  • Firemní stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup možný po dohodě
  • Pracoviště: Olomoucko

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha