Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOXCONN CZ s.r.o.

Ostatní technici elektronici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11114510746 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Role:
Analyzovat a optimalizovat aktuální výrobní procesy, navrhovat změny a vytvářet nové pomocí dataminingu a detailní znalostí procesů a technologie. Připravovat související dokumenty pro uvedení nových produktů a procesů, připravit tok procesu a TOBE dokumenty pro IT/vývoj systému.

Náplň práce:
- Datamining
- Definice výrobních procesů (fyzické, systémové a dataflow)
- Užívání lean nástrojů a simulací pro optimalizaci procesu a zdokonalení
- Práce na analýze výrobních systémů/vybavení s ohledem na ergonomii, BOZP, standardů požární ochrany
- Studie logistiky a toku materiálu a definice systému

Vzdělání:
- Vysokoškolský titul v ekonomice, průmyslovém inženýringu, logistice nebo systémovém inženýringu

Dovednosti:
- Procesní management a optimalizace
- Lean podnikání, datamining
- CAD uživatel
- FMEA, řízení statistických procesů
- Nástroje a techniky procesního managementu (MOST, 5W, 3F,...)
- SAP uživatel, SQL basic
- Visio a další nástroje simulace procesu, tok procesu, tok logistiky
- Komunikativní angličtina

Pracovní zkušenost:
- 2 roky na podobné pozici

Projekty:
- optimalizace logistických služeb, RFQ nových zákazníků, podpora analýzy procesu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 28 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha