Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KOITO CZECH s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10385180744 | aktuálnost: 8. 9. 2016

místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Požadavky:
- Zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu
- Manuální zručnost
- Spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce
Náplň práce:
- Obsluhuje zařízení při montáži výrobků.
- Kontroluje výrobky v rámci pravidel kvality a produktivity.
po půl roce - pracovní poměr
zvýhodněné stravování, dovolená navíc, sick days, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
Zájemci mohou zaslat životopis nebo žádost o zaměstnání na email: nabory@koito-czech.cz, případně vyplnit žádost na vrátnici společnosti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 17 800 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha