Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista objednávek - podpora produktového oddělení, využití NJ

referenční číslo: S026/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro vlastní servisní pracoviště, objednávkové oddělení zahraniční firmy v ČR, pro komunikaci se stálými odběrateli, firmami, výrobci apod., hledáme kolegyni/kolegu pro pozici:
SPECIALISTA OBJEDNÁVEK - podpora produktového oddělení, využití NJ
Uvedená pozice je součástí týmů specialistů a má svěřený sortiment.
Hlavním úkolem je zpracování objednávek, řešení množství a složení dle možností produktové řady.
Komunikujete s německým produktovým oddělením pro řešení množství zboží, pro objednání nových produktů.
Spolupracujete na vyhodnocení pro návrhy na nový sortiment dle zkušenosti, ze zjištění u zákazníků (firem). Spolupracujete na vyhodnocení jejich spokojenosti. Předáváte informace obchodníkům pro svěřený sortiment.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- zkušenost v oblasti administrativní podpory obchodu např. telefonování, call centrum, průzkumech trhu - je výhodou
- zájem o práci v kombinaci práce na PC a komunikaci s kolegy obchodníky
- znalost německého jazyka
- PC znalost – uživatelsky, SAP či jiné systémy výhodou

Nabízíme

Nabízíme práci pro zavedenou firmu, s vybudovaným a propracovaných systémem. Přátelská atmosféra, kolegiální vztahy. Solidní jednání a stabilita. Rozvoj a vzdělávání, kvalitní zázemí.

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita