Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DAKO-CZ, a.s.

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11506700758 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
POŽADUJEME:SŠ/VŠ vzdělání ,znalost serverů, virtualizace, OS, sítí a síťových prvků včetně konfigurace a správy, znalost IS Microsoft Dynamics Navision výhodou, znalost administrace operačního systému Linux výhodou, orientace v současných IT technologiích, pokročilá znalost AJ, schopnost pracovat na více úkolech současně
NÁPLŇ PRÁCE: návrh, realizace a správa projektů v oblasti IT infrastruktury, zajištění uživatelské podpory interním zaměstnancům v ERP systému MS Dynamics Navision, rozvoj podporovaných platforem/aplikací pro Process Management, Workflow, ISO systémy, DMS, MES, analýza IT požadavků zaměstnanců a návrh technického řešení ve spolupráci s dodavateli, správa a administrace firemního síťového prostředí
NABÍZÍME:perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DAKO-CZ, a.s., RNDr. Jana Plačková, ved. personálních, mzdových a hospodářských záležitostí, jana.plackova@dako-cz.cz, +420 739 389 666,469 617 520