Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Aplikační inženýr – automatizace

referenční číslo: 11855 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Jste elektroinženýrem v oblasti automatizace a přemýšlíte, že je čas na vlastní projekty a realizovat vlastní nápady? Orientujete se v řízení linek přes PLC a máte znalosti v oblasti pohonů servomotorů? Pokud jsou Vaše odpovědi na výše uvedené otázky „Ano“ a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, neváhejte reagovat na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR – AUTOMATIZACE ještě dnes

Inovativní a úspěšná společnost hledá kandidáty na pracovní pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR – AUTOMATIZACE (35 - 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Komplexní podpora automatizované výroby
  • Inovování současných zařízení (serva, PLC, pohony, HMI)
  • Tvorba vlastních zlepšovacích návrhů, včetně jejich prezentace
  • Instalace a zprovoznění nových automatických linek
  • Řešení konstrukčních požadavků
  • Spolupráce se zahraničním týmem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • min. 2 roky zkušeností s automatizovanými systémy
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Vyhláška 50 §6 podmínkou
  • Základní znalosti Kaizen, 5S
  • Komunikativní osobnost s odolnosti vůči stresu

Nabízíme:

  • Práci ve společnosti s
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Profesní růst a školení inovací
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha