Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

.NET developer

referenční číslo: F8653982 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost s 20-ti letou působností na českém trhu, která poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET developer.

Náplň práce:

Hledáme juniorní i zkušené programátory pro projekty především ekonomického charakteru. Zaměření kandidáta může být jedno z následujících: web front-end / .Net front-end / .Net back-end

Požadujeme:

• Min. 3 roky praxe C#/.NET, v případě juniorních uchazečů požadujeme učenlivost a zájem o obor
• Praxe s vývojem vícevrstvé SOA architektury vítána
• Analytické myšlení
• Ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
• Znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
• Orientace v účetních systémech výhodou, ale není podmínkou

Alespoň minimální znalost v jedné z následujících oblastí:
• Web front-end development (C#/MVC/JS): .NET4.5+/C#/MVC/WebAPI, HTML/CSS/JS, SQL, výhodou TypeScript, IoC, SOA
• .NET front-end development (C#/WPF/XAML): .NET4.5+/C#, WPF/XAML/MVVM, SQL/ORM, výhodou Ioc, Async, WebApi, SignalR, ODATA
• .NET back-end development (C#/WCF/SQL): .NET4.5+/C#, WCF/WebAPI, SQL/ORM, výhodou IoC, SOA, Async

Nabízíme:

• Práci na projektech s využitím moderních technologií, podíl na návrhu moderní aplikace
• Možnost aktivně se podílet na vylepšování projektů
• Neformální firemní kulturu
• Možnost dalšího vzdělávání
• Stravenky
• Firemní akce
• Penzijní/životní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• Firemní bonusy – možnost 13. a 14. platu
• Místo výkonu: Praha 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha