Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konzultant informačních systémů

referenční číslo: 12012 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Máš zkušenosti s implementací IS? Orientuješ se v procesech výrobních a distribučních podniků? Rád bys své znalosti dále rozvíjel?

Pošli svůj životopis ještě dnes

Náplň práce

  • Analýza potřeb zákazníků a vypracování návrhů řešení
  • Návrh a implementace controllingových aplikací
  • Podílení se na strategickém a taktickém řešení řízení firem
  • Vytváření aplikací na podporu BSC, podnikových plánů a rozpočtů

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost s implementací informačních systémů
  • Zkušenost s tvorbou aplikací v jazyce SQL
  • Znalost nějakého programovacího jazyka výhodou
  • Znalost Microsoft SQL Server Analysis Services výhodou
  • Týmovost, flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
  • Spolupráci se špičkami v oboru na evropském trhu
  • Výrazný odborný růst v oblasti controllingu a IT
  • Notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, 100,- Kč stravenky
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Lokalita: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha