Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DATIX, spol. s r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11173100783 | aktuálnost: 11. 8. 2016

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce

NÁPLŇ PRÁCE
obsluha zákazníků na prodejně
prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
práce na PC a na internetu
příjem, výdej reklamací a servisních zakázek
administrativa, starost o chod prodejny
znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
zaškolení po dobu cca 3-5 týdnů bude probíhat v Brně na našich prodejnách
pracovní doba - dvě varianty:
1) krátký dlouhý týden ( jeden týden pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, druhý týden pak jen ST, ČT a to vždy 9-21 hod.)
2) PO-PÁ 9-18 hod.

NABÍZÍME
zázemí společnosti s dlouholetými zkušenostmi na trhu
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
práce v mladém kolektivu
pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
možnost nástupu IHNED
plat až 27.000,-Kč, nástupní plat 18.800,-Kč

POŽADUJEME
dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost jednat s lidmi
příjemné vystupování a vzhled
zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
chuť pracovat a učit se novým věcem

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 800 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha