Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Databázový specialista

referenční číslo: 12341 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Máte zkušenosti se správou databází MS SQL a Oracle? Chcete se spolupodílet na zahraničních projektech? Rádi byste pracovali ve firmě, kde uplatníte své jazykové znalosti?
Čekáme právě na Váš životopis

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správu databází
  • Administrace MS SQL a Oracle databázového prostředí
  • Odstraňování a řešení problémů spojených s databázemi
  • Spolupráce s ostatními týmy

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického či IT zaměření
  • Zkušenosti se správou databází MS SQL a systémem Oracle
  • Zkušenosti s administrací Windows serverů
  • Zkušenosti s virtualizací serverů
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Možnost profesního školení
  • Zajímavý systém finančních benefitů
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Pracoviště: Jihomoravský kraj

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha