Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Úřad práce České republiky

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11184230757 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Hlavní náplň činnosti:
- evidence uchazečů a zájemců o zaměstnání
-. zprostředkování zaměstnání uchazečů a zájemců o zaměstnání
- vedení spisů
- zpracování rpzhodnutí ve správním řízení na úseku zprostředkování
- komunikace se zaměstnavateli
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončení minimálně SŠ maturitou
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office ( Word , Exel )
- praxe v oblasti státní správy - výhodou ,
- řidičský průkaz sk. B
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- schopnost pracovat v týmu, nekonfliktní osobnost, psychická odolnost vůči zátěži a stresu.

Pracovní podmínky:
platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9.platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: 1.9.2016
- pracovní poměr na dobu určitou/zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou/
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 22.8.2016 včetně na
e-mailovou adresu: dagmar.karlikova@kt.mpsv.cz nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Kontaktní pracoviště Sušice, Nádražní 1226,Sušice 342 01

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 170 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha