Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mepla s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10353290733 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Náplň práce: servis a administrace stávajícího počítačového vybavení, instalace, reinstalace a administrace programového vybavení, výměna HW vč. zálohování a přenosu dat, podpora uživatelů, práce s HW vybavením společnosti, kontrola PC, tiskáren, nastavení sítě, řešení běžných HW problémů, fyzická instalace PC, související komunikace s obch. partnery, dodavateli. Podpora zadávání a zpracování výrobních dat. Instalace a správa programů v provozu u výrobních linek. Vývoj elektronické fakturace.
Požadujeme: základní znalost německého jazyka výhodou, nebo základní znalost anglického jazyka; znalost práce na PC (Word, Excel), tvorby www stránek, programování; samostatnost, kreativita, komunikativnost.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobou určitou, výkonnostní prémie dle pracovních výsledků, motivační prémie dle docházky, příspěvek na stravování - stravenky, jazykové kurzy, dle výsledků firmy příspěvek na dovolenou, dle výsledků firmy roční odměna, dle dohody možnost prodloužení pracovního poměru.
Místo výkonu práce: Strážnická 1518, 276 01 Mělník.
Kontakt: pí Hradcová (PO - PÁ od 8 do 16 hod.) - osobní, telefonický. Životopisy v českém a německém nebo anglickém jazyce s fotografií, průvodní dopis zasílat e-mailem, nebo poštou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail