Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

HR konzultant - olomouc

referenční číslo: 1803 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Chcete proniknout do dění na pracovním trhu a stát se člověkem, který se podílí na růstu a rozvoji významných společností v kraji? Zvládáte více činností najednou? Máte rád/a komunikaci s lidmi? Neváhejte a podejte si přihlášku do tohoto výběrového řízení

HR KONZULTANT - OLOMOUC

Náplň práce

  • Analýza pracovního trhu a identifikace nových příležitostí
  • Jednání o požadavcích zákazníka a dojednání smluvních podmínek
  • Realizace personálních projektů (nábory, kampaně, audity, assessment centra)
  • Udržování vztahů se stávajícími klienty
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE OLOMOUC

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Min. středně pokročilou znalost anglického nebo německéhojazyka
  • Obchodní duch
  • Organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
  • Schopnost naslouchat a jednat s lidmi, diskrétnost v jednání s klienty a kandidáty
  • Aktivní řidič (sk. B)

Nabízíme:

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem
  • Jazykové kurzy, pravidelná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Stravenky
  • Fixní mzda a motivační složka mzdy
  • Další benefity dle dosažených výsledků
  • Možnost dalšího profesního růstu

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha