Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MAFRA, a.s.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11109030731 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Místo výkonu práce: Pavelkova 7, 779 00 Olomouc
Kontaktní osoba: Nejedlá Anna, tel.: 734 517 182, e-mail: anna.nejedla@mafra.cz
Vaším úkolem bude:
- práce v osádce špičkového ofsetového rotačního tiskového stroje König & Bauer.

Očekáváme:
- vyučení v oboru tiskař podmínkou - pozice vhodná i pro absolventy,
- praxi na ofsetovém rotačním tiskovém stroji výhodou,
- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (hlavní část výroby se odehrává ve večerních a nočních hodinách).

Nabízíme:
- čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě
- 5 týdnů dovolené ročně,
- příspěvek na závodní stravování,
- každoroční příspěvek na volnočasové aktivity,
- zázemí stabilní mediální skupiny,
- termín nástupu co nejdříve nebo dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MAFRA, a.s., Anna Nejedlá, asistentka, anna.nejedla@mafra.cz, +420 734 517 182