Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Účetní hlavní knihy s maďarštinou

referenční číslo: 10787 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Hledáte práci nebo potřebujete změnu a pracujete jako účetní hlavní knihy nebo máte alespoň teoretické znalosti z účetnictví a jste schopný/á se rychle zapracovat a troufnete si přejít na účetní hlavní knihy? Hovoříte plynně maďarsky a alespoň částečně anglicky? Tak to hledáme právě Vás.

Perspektivní mezinárodní firma hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY s MAĎARŠTINOU

Náplň práce

  • zpracovávání kompletního účetnictví
  • denní kontakt s maďarskými zákazníky
  • pravidelné zasílání reportů
  • tvorba pravidelných měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek
  • příprava podkladů pro auditory

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru v oblasti účetnictví a financí
  • velmi dobrou znalost práce na PC, zejména MS Excel
  • velmi dobrou znalost maďarského jazyka a alespoň částečně anglického jazyka
  • pro klientsky orientovanou osobnost schopnou pracovat i pod časovým stresem
  • proaktivní přístup, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné mezinárodní firmy v moderních kancelářích
  • flexibilní pracovní dobu
  • denní využití obou jazyků
  • podporu profesního a osobnostního růstu
  • propracovaný systém školení
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha