Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta s pobočkami po celé Plzni hledáme šikovné brigádníky pro práci na pokladně. Směny je možné plánovat podle Vašich časových možností a díky řadě poboček našeho klienta si můžete zvolit pracoviště blízké Vašemu bydlišti. Nástup možný ihned!

Pokladní - 90 Kč/hod. - možnost volby směn i místa výkonu

referenční číslo: 6720 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta s pobočkami po celé Plzni hledáme šikovné brigádníky pro práci na pokladně. Směny je možné plánovat podle Vašich časových možností a díky řadě poboček našeho klienta si můžete zvolit pracoviště blízké Vašemu bydlišti. Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, uchazeče evidované na ÚP, studenty i důchodce. Nástup možný ihned

Náplň práce:
- práce na pokladně
- manipulace s peněžní hotovostí
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- trestní bezúhonnost
- ochotu učit se novým věcem
- úsměv na tváři

Nabízíme:

- mzdu 90 Kč/hod.
- dlouhodobou práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- možnost volby směn (ranní/odpolední)
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost volby místa výkonu práce

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha