Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nagel Česko s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11109440750 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce.
- příjem a expedice zboží (celopalety) a s tím spojená administrativa; práce na chlazeném a suchém skladu; spolupráce s vedoucím skladu a vedoucím směny; komunikace s dispečinkem a řidiči

Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou; ochotu pracovat v chlazeném skladu v 3 směnném provozu; zkušenosti s řízením NZV; ochotu pracovat

Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti; příspěvek na stravování - stravenky; možnost bezplatného získání / obnovení průkazu VZV; možnost práce na dobu neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (07.00 - 19.00 hod.) na čísle 731 403 324 - Mgr. Martin Vybíral
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: martin.vybiral@nagel-group.cz

Místo výkonu práce: Nagel Česko s.r.o., Želatovice č.p. 147, 751 16 Želatovice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 12 100 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha