Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka zákaznického centra – ideální přivýdělek na léto

referenční číslo: F6CAC1FA | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Náplň práce

Co Vám nabízíme?
• získaní praxe v oblasti ekonomiky, legislativy a práva
• pracovní doba od 7:30 – 16:00 – možnost plánování směn
• spolupráce formou DPP
• možnost navázání dlouhodobé spolupráce
• motivující finanční ohodnocení

Co u nás budete dělat?
• podpora obchodního oddělení prostřednictvím telefonické komunikace s firemními zákazníky
• poskytovat informace o společnosti a produktech
• přinášet náměty pro vylepšení interního zákaznického systému
• administrativní činnost spojenou s chodem zákaznického centra

Očekáváme od Vás!
• minimálně SŠ vzdělání
• chuť prodávat a tah na branku
• výborné komunikační dovednosti
• uživatelskou znalost práce na PC
• plnoletost

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda