Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista na komunikaci s dodavateli s NJ

referenční číslo: 12744 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Jste čerstvým absolventem a přemýšlíte kde začít svoji pracovní kariéru? Baví vás denně komunikovat v německém jazyce? Baví Vás práce v MS Excel? Chcete se stát součástí celosvětově úspěšné společnosti?

Pak hledáme právě Vás

Nadnárodní korporace s centrem sdílených služeb se zastoupením v Praze hledá nové posily do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA na KOMUNIKACI s DODAVATELI s NJ (od 26.000,- Kč)

Náplň práce

  • pravidelná komunikace se zahraničními dodavateli
  • kontrola dodaných dokumentů od klientů společnosti
  • zodpovídání dotazů a řešení problémů obchodních partnerů
  • vkládání dat do interního systému
  • každodenní práce v Excelu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk - pokročilá znalost (denní využití při komunikaci se zahraničními dodavateli)
  • anglický jazyk - středně pokročilá (alespoň na úrovni porozumění e-mailu)
  • komunikativnost, pracovní nasazení, pečlivost
  • MS Excel - alespoň uživatelská znalost

Nabízíme:

  • možnost stát se součástí týmu mladých lidí z různých zemí
  • dlouhodobý profesní růst
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělání
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office
  • sick days
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha