Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Lékař radiolog

referenční číslo: 11893 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Zaměřujete se na oblast radiologie? Máte atestaci a můžete se pochlubit víceletými zkušenostmi v tomto oboru? Hledáte spolehlivého zaměstnavatele?

Máme pro Vás dobrou zprávu – už nemusíte hledat

LÉKAŘ RADIOLOG

Náplň práce

  • provádění vyšetření pacientů
  • práce s rentgenem a lineárním urychlovačem
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiologie
  • znalost práce s lineárním urychlovačem VÝHODOU
  • samostatnost a loajální přístup

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, dotované stravování
  • ubytování v areálu zdravotnického zařízení
  • odborné firemní školení
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha