Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SANS SOUCI, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8905530716 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Společnost Sans souci, s.r.o. hledá projektového koordinátora nebo koordinátorku pro kancelář v Novém Boru.

Náplň práce: řízení přidělených projektů, plánování, koordinace a organizace veškerých prací na projektu, komunikace s obchodním týmem, kreativou, výrobou a dodavateli, odpovědnost za zajištění výstupů projektu v dané kvalitě, čase a nákladech, tvorba cenové kalkulace.

Požadujeme: SŠ a nebo VŠ, zkušenosti na pozici projektového manažera, vynikající organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, orientace v technické dokumentaci, znalost MS Excel a dalších programů MS Office a Adobe, anglický jazyk na komunikativní úrovni (používání denně).

Nabízíme: práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem, práci pro rozvíjející se společnost, která investuje do nových technologií, stravenky, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, služební mobil a notebook, flexibilní začátek a konec pracovní doby.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu jan.springl@ss-gd.com.
V případě dotazů kontaktujte: Jan Špringl, Sans souci, s.r.o., +420778481041, www.ss-gd.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha