Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technický poradce (vzduchotechnika) (H3815)

referenční číslo: F6736D20 | aktuálnost: 15.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

VŠ/SŠ vzdělání technického směru, znalosti z oboru vytápění a technických zařízení budov, znalost konkurenčního prostředí vítána
• Základní dovednosti v MS Office – Word, Excel, Outlook, Powerpoint …
• Samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
• Příjemné vystupování, komunikativnost
• Řidičský průkaz sk. B

Požadujeme

• Péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu
• Zpracování technických nabídek řešení dle požadavků zákazníka
• Výjezdy k zákazníkům cca 1 - 2x týdně
• Aktivní získávání nových zákazníků a zakázek v přiděleném regionu

Nabízíme

• Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti (práce na HPP)
• Motivační finanční ohodnocení, nástupní plat cca 30tis. Kč + bonusy
• Vůz k služebním účelům, NTB, mobil
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost dalšího vzdělávání

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou okr.

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce, obchodník, key account manager, obchodně technický zástupce, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita