Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí obchodního úseku (-kmžs-)

referenční číslo: F667BBDA | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- řízení obchodního a technického týmu (13 zaměstnanců)
- hledání nových obchodních příležitostí
- marketingové aktivity, průzkum a hledání trendů v automotive
- vedení jednání s obchodními partnery
- reprezentace firmy
- nastavování procesů uvnitř společnosti

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání technického směru, vysokoškolské vzdělání výhodou
- min. 3 roky praxe v prodeji v oblasti strojírenství nebo automotive
- min. 5 let praxe v řízení lidí
- výborná znalost anglického jazyka nutnou podmínkou
- výborné prezentační, komunikační a prodejní dovednosti
- orientace na výsledek, psychická odolnost, flexibilita
- pokročilé analytické schopnosti

Nabízíme

- velmi dobré mzdové podmínky
- 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- další zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita