Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KATE agency s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198570752 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Pracovník realizace zakázek, produkční -
pozice je vedena na ÚP pod názvem a kategorizací:
Pracovník v oblasti propagace a reklamy, CZ-ISCO : 33391

Náplň práce:
Realizace zakázek tištěné reklamy a reklamních předmětů:
o přípravu výroby pro tisk, gravírování laserem, ražbu, výšivka aj.
o zpracování podkladů, grafických návrhů k výrobě v Corel Draw, Adobe
o komunikace s klienty i dodavateli
o kontrola a příprava zakázek pro výrobu a distribuci
o distribuce hotových zakázek
Jaké dovednosti od Vás očekáváme?
o ŘP sk B, praxe s malou dodávkou nutná
o znalost práce na PC, vč. znalosti grafických programů, min. Corel Draw
o základní přehled v oboru reklamy, praxe v oboru nebo v reklamní agentuře nutná
o dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Co Vám nabízíme my?
o pracovní pozici na HPP
o zajímavou, různorodou a kreativní práci
o kancelář v srdci Brna
o zajímavé finanční ohodnocení (fix+prémie)

Vaše CV a popis Vašich největších obchodních úspěchů a praxí zasílejte prosím na e-mail job@kate.cz
Vybraní uchazeči budou co nejdříve pozváni na osobní pohovor.
Nástup možný 1.9.2016 nebo dle dohody.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Šumavská 15, Brno - Veveří
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek - HPP - 40 hodin týdně
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20.000,- Kč/měsíc + 0-10.000,- Kč prémie dle zakázek.
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha