Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér ve strojírenství

referenční číslo: 12660 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Vystudoval/a jste vysokou školu strojního zaměření a baví Vás konstrukční práce ve 3D programech? Jste technicky zdatný člověk a hledáte novou profesní výzvu v oblasti konstrukce? Láká Vás práce na pozici KONSTRUKTÉR ve STROJÍRENSTVÍ v Brně? Pak nám zašlete váš životopis

Úspěšná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR ve STROJÍRENSTVÍ (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových strojírenských produktů
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Technická podpora pro obchodní úsek
  • Kreativní práce v programu Solidworks
  • Příprava technických podkladů pro výrobu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření podmínkou
  • Alespoň krátká praxe v oblasti konstrukce
  • Znalost práce v 3D (Solidworks výhodou)
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Kreativní práce v příjemném kolektivu
  • Možnost odborného a profesního rozvoje
  • Jazykové kurzy, příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha