Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232430736 | aktuálnost: 10. 8. 2016

PRODEJCE/-KYNĚ VE STAVEBNINÁCH
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Co Vás čeká: Prodejce/prodejkyně ve stavebninách zajišťuje prodej zákazníkům na prodejně, poskytuje jim odbornou péči a poradenství v oblasti použití nabízených produktů. Vystavuje prodejní doklady a plní ostatní povinnosti určené vedoucím pracovníkem.
- Požadujeme: ÚSO vzdělání; zkušenosti s prodejem stavebních materiálů; svědomitost a zodpovědnost; technické uvažování, schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti; zkušenosti s prací na počítači; znalost stavebních materiálů; příjemné vystupování vůči zákazníkovi
- Výhodou bude, pokud: máte zkušenosti z oboru a pracoval/a jste na stejné nebo podobné pozici; máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály
- Co Vám můžeme nabídnout: zázemí renomované společnosti; dobré finanční ohodnocení; stravenky v hodnotě 100,-Kč; příspěvek na penzijní připojištění; pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli; příjemný kolektiv
- V případě zájmu kontaktujte: Bejčková Lucie, tel.: 727 828 425, e-mail: bejckova.lucie@izomat.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha