Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader svařovny

referenční číslo: 8726 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte vzdělání technického směru, praxi s vedením lidí a zkušenosti se svařováním?

Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaště se do výběrového řízení na pozici:

TEAM LEADER SVAŘOVNY (25 - 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za celý proces výroby
  • Koordinace a optimalizace výrobních, technologických a pracovních postupů
  • Zodpovědnost za kvalitu zakázek a jejich včasné dodání
  • Komunikace a spolupráce s přípravou výroby
  • Plánování směn pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenské
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Znalost technologií svařování

Nabízíme:

  • Zázemí rostoucí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha