Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost PARAMO, a.s. patřící do skupiny Unipetrol hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo Úpravář vody.

Úpravář vody

referenční číslo: F607D705 | aktuálnost: 12. 9. 2016

Náplň práce:

• Provádí obsluhu technologického zařízení úpravny vody.
• Provádí vzorkování přítoku a odtoku z odolejovače, homogenizační nádrže, odtoku z ČOV.
• Provádí vzorkování chladícího okruhu a předání vzorků do laboratoře.
• Provádí vzorkování městské kanalizace a ústí Hlubokého potoka.
• Provádí zčerpávání ropných látek z odolejovače a LUO do sběrných jímek.
• Provádí čištění homogenizačních nádrží.
• Odpovídá za dodržování předpisů souvisejících s ochranou živ. prostředí.
• Odpovídá za požárně nezávadný stav pracoviště.
• Odpovídá za manipulaci s chemikáliemi.
• Kontroluje provoz odolejovače, LUO, provoz čerpadel OPV.
• Kontroluje stav odpadního kanálu v celé délce.
• Kontroluje stav zařízení ČOV a OPV.
• 8 hod. pracovní směny, služby o víkendech cca 1x za měsíc.

Požadujeme:

• Vyučen
• Platná školení (Vyhrazená TZ, Práce ve výškách nad 1,5 m, ) - výhodou
• Samostatnost
• Spolehlivost, odpovědnost
• Iniciativu
• Práce s PC výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Možnost podílet se na zajímavých projektech
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha