Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TRIALOG, spol. s r.o.

Technici počítačových sítí a systémů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11108680755 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Místo výkonu práe Chlumova 1, Jihlava.
Firma zabývající se prodejem, servisem a komplexní správou informačních technologií hledá zaměstnance na plný pracovní úvazek do pozice Administrátor IT

Požadujeme:
znalost MS operačních serverových systémů /Windows Servery, pošt.Servery Exchange, Kerio /
orientace v TCP/IP sítích
orientace v síťových prostředích WAN/LAN, aktivní prvky
praxe v oboru
velmi dobré komunikační schopnosti
samostatnost, časovou flexibilitu, spolehlivost
min SŠ vzdělání
řidičský průkaz skup. B

Pracovní náplň:
správa IT/IS našich zákazníků
instalace OS, administrace HW/SW stanic, serverů i dalších aplikací
podpora koncových uživatelů

Nabízíme:
osobní rozvoj, vzdělávání a růst
zajímavé projekty a odpovídající finanční ohodnocení
osobní přístup

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha