Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní zdravotní ústav, příspěvková organizace

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11429580714 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Místo výkonu: Úsek náměstka pro obchodní ainvestiční činnost,Šrobárova 48,Praha 10
Kontakt: Mgr. Jan Očenášek, tel.: 267 082 642, e-mail: jan.ocenasek@szu.cz
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte nejpozději do 30. 9. 2016 na adresu nebo email.

Požadavky:
-VŠ vzdělání (Bc.), případně SŠ s praxí v oboru
-Schopnost vysokého pracovního nasazení i nad rámec pracovní doby
-Komunikativnost, zodpovědnost, otevřenost, flexibilita a pozitivní přístup k práci
-Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
-Příjemné a reprezentativní vystupování, stejně tak ústní i písemný projev
-Občanská bezúhonnost
-Aktivní znalost AJ (ústní i písemný projev)
-Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Hlavní náplň činnosti:
-Samostatné organizování a zabezpečení rutinní činnosti
-Koordinace činnosti sekretariátu obchodně investičního náměstka
-Zajišťování administrativních činností při zadávání veřejných zakázek

Nabízíme:
-Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
-Pružná pracovní doba
-Příjemné pracovní prostředí

První pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, následně doba neurčitá, nástup od 17. října 2016 v úvazku 1,000

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte nejpozději do 30. 9. 2016 na adresu nebo email:

Hana Obdržálková
Vedoucí zaměstnaneckého odboru
Šrobárova 49/48, 100 42 Praha 10
e-mail: hana.obdrzalkova@szu.cz
tel. kontakt:+267082897

Mgr. Jan Očenášek
Náměstek pro obchodní a investiční činnost
e-mail: jan.ocenasek@szu.cz
tel. kontakt: 267082642

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 840 - 20 840 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha