Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturant/ka s NJ

referenční číslo: F5F52B9C | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

  • Zpracování faktur od zahraničních zákazníků a firemních partnerů
  • Kontrola dat a stavu zpracování v informačním systému (ICEE / INFOR)
  • Telefonní a písemná komunikace se zahraničními partnery
  • Administrativní agenda back office spojená se zákaznickým servisem
  • Zlepšování stávajících procesů

Požadujeme

  • Zkušenosti z oblasti zpracování faktur výhodou
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Využití cizích jazyků
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Místo práce: Praha

Místo pracoviště: Praha- Holešovice

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Profese: fakturant/fakturantka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita