Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou obalových materiálů, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na jednoduché balení a kompletaci dárkových krabiček. Nabízíme práci pouze na ranní směnu (6:00-14:30), zajímavou mzdu s pravidelnými bonusy a týden dovolené navíc. Nástup možný ihned.

Balení a kompletace balíčků s kávou a propag. materiály

referenční číslo: 5744 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou obalových materiálů s dlouhodobým působením na českém i zahraničním trhu, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na balení a kompletaci dárkových krabiček s kávou a propagačních materiálů společnosti. Nabízíme různorodou práci pouze v ranní směně (6:00-14:30) a také týden dovolené navíc Nástup možný ihned.

Místo výkonu: Říčany - Jažlovice (doprava zajištěna ze stanice Opatov). v případě vlastní dopravy možnost bezplatného parkování přímo na místě.

Požadujeme:

- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- platný potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- měsíční mzdu 18.000 Kč/měsíc prémie
- 5 týdnů dovolené
- stravenky ve výši 105 Kč od 1. dne nástupu
- pracovní dobu pouze na RANNÍ směnu = volná odpoledne a večery!
- dobrou dopravní dostupnost svozovým autobusem ze stanice metra C - Opatov. V případě vlastní dopravy možnost bezplatného parkování přímo na místě

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail