Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JON.CZ s.r.o.

Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11219960707 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Jste technicky založený, šikovný, spolehlivý a samostatný? Rádi s Vámi navážeme spolupráci.
Hledáme do svého týmu nové kolegy na pozice Instalační technik, servisní technik či na výstavbu sítě. Součástí Vaší práce bude řešení technických záležitostí i drobná elektrotechnická a řemeslnická činnost. Pracovat budete s našimi zákazníky, kterým poskytuje společnost JON.CZ služby připojení k internetu, televizi nebo telefonu a naši zákazníci jsou převážně ze Středočeského kraje.
Stojíme o lidi, na které se můžeme spolehnout - ať už se jedná o kvalitu odvedené práce nebo o dodržení smluvených termínů. Jste samostatný, pečlivý a práce v tomto oboru vás baví? Pokud ano, staňte se posilou našeho týmu. Řidičský průkaz skupiny B je pro nás nezbytností. Pokud jste zkušeným řidičem, vypadá to, že si plácneme. Nebudeme se dívat jen na vaše vzdělání a zkušenosti. Víme, že řadu věcí se můžete doučit v praxi.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení - základní plat až 30.000 Kč + bonusy, služební automobil, který parkujete u Vás doma, notebook, telefon s neomezeným tarifem, možnost profesního růstu na vyšší pozice, možnost pracovat na plný úvazek.
Zajímají vás podrobnosti ohledně nabízené pozice? Napište nám na adresu prace@jon.cz nebo volejte 775 550 402 nebo 777 900 097. Rádi vám odpovíme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail