Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení technologie - strojírenství

referenční číslo: 4251 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Máte zkušenosti v oblasti projektového vedení ve strojírenství? Dokážete vést a motivovat lidi, orientuje se v oblasti technologií a jste ochoten často cestovat? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Významná nadnárodní společnost působící v oblasti strojírenství příjme do svého týmu kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE - STROJÍRENSTVÍ (45 - 55.000,- KČ)

Náplň práce

  • vedení úseku technologie
  • přímý kontakt s klienty a dodavateli po Evropě
  • výběr nových technologií
  • koordinace týmu
  • zodpovědnost za projekty a rozpočet

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce NUTNÁ
  • zkušenost v oblasti strojírenství min. 3 roky
  • orientace v technologiích
  • zkušenost s vedením lidí
  • silná osobnost s prokazatelnými manažerskými dovednostmi

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • dynamické a rozvíjející se prostředí
  • možnost seberealizace
  • nadstandartní balíček benefitů
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu ad.

Místo výonu práce: Praha - východ

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha