Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Referent IT

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: F5CA5E07 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Administrace koncových stanic, LAN, WLAN administrace, technická podpora pro řešení problémů uživatelů, zajišťování a řešení IT problematiky ve státní správě.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, dobrá znalost produktů MS Office, znalost aktivních síťových prvků CISCO (routery, switche) výhodou, znalost virtualizace VMware výhodou, praxe v oblasti správy Windows sítí, instalace a správy Windows serverů výhodou, znalost běžných serverových aplikací, základní znalost angličtiny, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:

Příspěvek na stravování, zajištění obědů na pracovišti služební telefon, notebook, příspěvek dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity, mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail