Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o.

Účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11340250795 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Místo výkonu práce:
Industry park Bezděčín
Bezděčín č.p. 105
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: emailem: veronika.chmelikova@trelleborg.com (zaslat CV v českém i anglickém jazyce)
Požadavky:
- SŠ ekonomického zaměření
- základní znalost účetnictví a související legislativy
- AJ na středně pokročilé úrovni
- praxe ve výrobní společnosti (automobilový průmysl výhodou)
- samostatnost, analytické schopnosti, pečlivost, ochota učit se nové věci
Náplň práce:
- účtování závazků a pohledávek
- bankovní operace, příprava platebních příkazů, účtování bankovních výpisů
- komunikace s dodavateli, odběrateli, bankou, finančním úřadem
- zpracování došlé i odchozí pošty
- příprava podkladů pro intrastat
- přiznání DPH, souhrnné a kontrolní hlášení
- spolupráce na finančním auditu
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- měsíční a čtvrtletní bonusy vázané na výsledky a absenci
- možnost profesního růstu
- týden dovolené navíc
- stravenky zdarma
- jazykové kurzy, školení
Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, bonus za využití fondu pracovní doby, 25 dní dovolené, stravenky.
Jedná se o zástup za MD.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha