Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Petr Zavřel

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439940702 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Místo výkonu: Zákupy

Náplň práce:
- Vedení, motivace, hodnocení a organizace zaměstnanců ve výrobním úseku
- Zajištění výrobních kapacit - plánování strojních a personálních potřeb výroby
- Zavádění opatření ke zvyšování produktivity, kvality výroby a včasných dodávek
- Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů a redukci výrobních nákladů
- Organizace toku materiálu ve výrobě
- Kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
- Odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, čistoty a pořádku
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními - logistika, obchod

Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání s maturitou ideálně technického zaměření
- Zkušenosti s vedením kolektivu, řízením výroby (oblast dřevovýroby výhodou).
- Vysoká odolnost proti stresu
- Velmi dobré manažerské, komunikační a argumentační schopnosti
- Zodpovědnost, samostatnost, loajalita a flexibilita

NABÍZÍME:
- po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- profesní rozvoj v zázemí stabilní firmy na trhu
- telefon, PC, kancelář
- mzdu odpovídající zkušenostem 25.000 - 30.000,-Kč

Nástup dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha