Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LEDme s.r.o.

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10207090781 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Min. SOU/SŠ, vhodné i pro absolventy, obchodní komunikace, schopnost dobré organizace práce a plnění úkolů, snaha a chuť učit se novým věcem, obliba sortimentu LED osvětlení, technické dovednosti, pájení výhodou, znalost Excel, Word, práce s počítačem, výhoda znalosti Prestashop. Náplň práce: prodej a řešení objednávek v prodejně, telefonická, emailová, osobní komunikace s klienty, vedení skladu, prodej, reklamace, správa e-shopu, zakládání produktů a udržování obsahu e-shopu. Mzda: od 12 100 - 15 000 Kč, nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba Po-Pá od 8:00 do 17:00, plný úvazek, pracoviště: Krnovská 78, Opava. KO: Tomáš Mohila, e-mail: tomasmohila@ledme.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 100 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail