Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VF, a.s.

Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10956790783 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Náplň práce: Podílí se na tvorbě řídící dokumentace oddělení řízení zakázek, zavádění a správě systému časového a finančního plánování projektů firmy. Provádí operativní organizaci a řízení časového a ekonomického plánování projektů firmy, průběžný termínový a finanční controlling jednotlivých projektů firmy, průběžný controlling plnění procesu řízení zakázek jednotlivými MPR, pravidelný reporting termínového a finančního plnění stanovených ukazatelů jednotlivých projektů firmy, pravidelný reporting plnění procesu řízení zakázek jednotlivými MPR, řízení drobných zakázek.
Vzdělání - VŠ technického nebo přírodovědeckého směru, znalost práce v MS Office požadována, znalost MS Project vítána. Základní znalost technické angličtiny. ŘP sk. B, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
Akceptujeme absolventa/tku, zkušenosti s plánováním a řízení projektových zakázek vítány.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha