Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Ředitel strojírenské výroby

referenční číslo: 12431 | aktuálnost: 9. 10. 2016

Máte zkušenost na vedoucí pozici v oblasti strojírensté výroby? Jste technický typ a zároveň jste člověk s přirozenou autoritou, schopen vést větší tým pracovníků? Potom se přihlaste na toto výběrové řízení:

ŘEDITEL STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Náplň práce

  • Řízení výrobního procesu a zajištění výrobní provozuschopnosti
  • Zodpovědnost za realizaci strojírenských projektů
  • Zodpovědnost za organizaci práce ve výrobním provoze
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Spolupráce na zpracování ročního plánu a cílů
  • Zodpovědnost za vztahy se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na vedoucí pozici ve strojírenském provozu
  • Aktivní znalost angličtiny výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Odolnost vůči stresu
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace na pozici ve vrcholovém managementu
  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Managerské benefity
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Nástup možný po dohodě
  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha