Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UVM interactive, s.r.o.

Vývojáři webu a multimédií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10682370702 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Náplň práce:
• kódování webových prezentací, eshopu a UI online aplikací
Naše požadavky:
• HTML5 / CSS3 a záludnosti zobrazení v jednotlivých prohlížečích
• základní znalost javascriptu a frameworku jQuery
• základní znalost media queries a responsive designu
• související znalosti UI/UX problematiky
• základní znalost anglického jazyka
Jaké schopnosti očekáváme:
• elementární cit pro grafiku
• důslednost a cit pro detail, pečlivost, samostatnost
• zodpovědnost a spolehlivost
Výhodou (nikoliv podmínkou):
• pokročilá znalost jQuery
• jakékoliv znalosti souvisejících serverových technologií PHP, MySQL
• předchozí praxe
• referenční práce
Nabízíme:
• časovou flexibilitu a zajímavé hodnocení odvíjející se podle praxe
• možnost účasti na pokročilých projektech pro významné klienty
• fajn kolektiv
• dlouhodobá spolupráce, možnost profesního růstu
• účast na školeních, konferencích
Místo a čas:
• forma spolupráce dle Vaší volby - HPP, dohoda, half-time
• místo práce: Liberec
• pracovní doba: dle dohody, minimálně 20 hodin týdně
V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis a profesní životopis. Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.
Kontakt: Jakub Urban / urban@uvm.cz / 602 156 053

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

UVM interactive, s.r.o., Jakub Urban, urban@uvm.cz, +420 602 156 053