Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zdravotní sestra s registrací

referenční číslo: 11846 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Jste zdravotní sestra s registrací? Hledáte práci, která Vám umožní plánovat si služby tak, jak potřebujete? Chcete pracovat v okolí svého bydliště a působit v oblasti domácí péče?

Ano? Tak na nic nečekejte a napište nám, tato pozice je určená právě Vám Soukromá společnost poskytující péči pacientům v domácím prostředí hledá do svých řad nové spolupracovníky na pozici:

ZDRAVOTNÍ SESTRA s REGISTRACÍ (OD 20.000,-Kč)

Náplň práce

  • poskytování základní a speciální ošetřovatelské péče
  • péče o pacienty v domácím prostředí

Požadujeme:

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu PODMÍNKOU
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • zkušenosti s domácí péčí VÝHODOU
  • vstřícný přístup a nadšení pro práci

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení + náborový příspěvek
  • možnost plánovat si práci dle svých možností
  • spolupráci na úvazek dle Vašich představ (možno i HPP)
  • pravidelná odborná školení
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha